U srijedu, 15. aprila u 16.00 časova na dobojskim “Lukama” gostuje mostarski Velež, Na programu je revanš meč polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.
U prvoj utakmici odigranoj u Mostaru prije sedam dana “Rođeni” su bili bolji i pobijedili Slogu rezultatom 3:1.
I pored negativnog rezultata u prvoj utakmici polufinala, ohrabruje člinjenica da smo u međuvremenu za vikend odigrali i ligašku utakmicu u Mostaru protiv istog protivnika i osvojili vrijedan bod.
Očekivanja naših igrača pred sutrašnju utakmicu protiv Mostarac možete pogledati u videu:
